Nem alma sistemleri

Nem alma sistemleri

Nem alma sistemleri, global ısınma ve kuraklaşma nedenleriyle ve teknolojinin ilerlermesiyle globalleşen dünyaya ayak uydurmak için giderek önem kazanmaktadır. Enerema Çevre Teknolojileri A.Ş. nem kontrol sistemlerinde modüler ve son teknoloji alt yapısıyla geliştirdiği eşsiz DRAGON teknolojisiyle yüksek neme bağlı ortaya çıkan sorunları tamamen ortadan kaldırıyor. 

ENERAMA, faliyetlerini enerji ve çevre üzerine yoǧunlaștırmıș, kendi teknolojisini geliștiren mȕhendislik ve üretime sahip bir yapıdadır. Kapalı ve geniș alanlarda sağlıklı ve hijyenik havalandırmaya sahip ideal ortam șartlarını en verimli yoldan saǧlamak amacı ile yüksek teknolojiyi kullanmak asıl ilgi alanımızı teșkil etmektedir. Teknolijimizi geliștirirken güvenilir, istikrarlı, verimli, ekonomik ve çevreye duyarlı olmak için azami hassasiyet ve gayreti göstermeyi ilke edindik. Müșterilerimize en iyi sistemleri sunarken, hizmette de yüksek standart konusunda ısrarcıyız. Hedefimiz, çevreye zarar vermeyen teknolojiler üretmek, kaliteden ödün vermemek ve müșteri memnuniyetini en üst seviyede tutmaktır.

Havayı dezenfekte ediyoruz

Dragon, pahallı filtreleme sistemlerine ihtiyaç duymadan havadaki hastalık nedeni partikülleri, botrytisi filtreler, kimyevi ilaç kullanmaya gerek bırakmadan dezenfekte ederek, doğal, tertemiz havaya sahip bir ortam sağlar. Havadaki spor miktarını ciddi oranda düşürür.