Dragon Nemlendirme Kontrol Sistemi

Dragon Nemlendirme Kontrol Sistemi

Dragon, özellikle geniş alanlar için geliştirilen patentli benzersiz bir teknolojidir. Bu piyasada en güvenli, verimli ve güvenilir bir nemlendirme kontrol sistemidir. Dragon tek veya çoklu bölge otomatik sistem Havadaki suyu ayirip Çekerek Ortam nemini Istenen seviyeye Dusurur. Dusuk Olan nem yuzeyini imkb Istenen seviyeye cikartir.
 
Dragon Nem alma Sistemimiz ticari VEYA Endüstriyel uygulamalarda diger alternatif urunlerden cok dusuk Daha maliyete, Hassas ziyaretinde guvenli nem kontrolu saglamaktadir. Dragon  pahali Filtreleme sistemlerine ihtiyac duymadan Havadaki hastalik Nedeni partikulleri, Botrytisi Filtreler, kimyevi ilaç  kullanmaya gerek birakmadan dezenfekte ederek İngilizce dogal, tertemiz havaya sahipler Bir Ortam Sağlar. Havadaki spor miktarini ciddi Oranda dusurerek Daha saglikli, daha Verimli, daha Lezzetli urunlerin alinmasi saglanir. Havandan emilerek Elde edilen su temiz'ait olup muhtelif amaclar icin kullanilip, çevreye onemli katki saglanir.
 
Tercihli sogutma unitesi Ile Ortam isisinin dusurulmesine yardimci olur. İdeal hava Ortamı sagladigindan; pencerelerin acilarak seranin havalandirilmasina gerek Kalmaz. Dolayisi Ile pencerelerden zararli zerreciklerin iceri girmesi CO2 gazinin disari kaçması onemli olcude kisitlanir, Tasarruf edilir. Mukemmel Elektronik Kontrol sistemi Sayesinde bagimsiz bolumleri ayri ayri ile kontrolün edip yonetebilir, Raporlar alip, alarmlar verebilir. Kimyasal kullanimina İhtiyacı azalttigi icin organik tarima ciddi katki sağlar.
 
Dis ortama Rejeneratör, Terminaler imkb ic Ortamda yan duvar veya  Tavana asılı kurularak, sera icinde uretim alaninda yer'de kaybini sebep olmaz.
Modüler ve esnek tasarım uyarlanabilir, Dragon projelere gore ozel tasarlanip Farklı sağlar. Ile Uzaktan takip ileri teknloji, akilli EMS (Ekipman İzleme Sistemi), yonetim ettik bakim isleri kolaylikla yapilabilmektedir. Birkac Dragon ağ altinda birlestirilebilir.
"Mekasera Uzaktan takip ve yönetim sistemi" hazır ve CE belgesi ile döşenmiş Tablet, Smartphone, PC veya Mac Yüksek verimli, güvenilir "Ejderha Nem Sistemi" tarafından kullanılabilir.
 
Sera üzerinde mühürlü sarıcı o günlük süre içinde orta derecede sıcak ve nemli iç dönüşmesi neden olur. toprak ve tüm fotosentez tesisi (terleme) ile nem üretmek kaybolan nem hava doldurma olduğunu. Hava çok nemli sonra, bitki buharlaşma sırasında su kaybetmek için zor olur, ve aynı toprak ile gider. Bu sıcak güneşli bir günde kurumasını şeyi kalmaya yardımcı olur. Bu nedenle, aşırı nem tahliye ve hava değişimi normalleştirmek için hava hareketi için çok önemlidir.